Fotowoltaika Chełm

Fotowoltaika w Chełmie to strzał w 10!

Ceny energii w Chełmie rosną nieubłaganie. Aby przestrzec się przed zwyżkami cen prądu najlepiej jest zaopatrzyć się we własne jego źródło. Najprostszym na to sposobem, jest zainwestowanie w przydomową mikroinstalację fotowoltaiczną.
Instalacje fotowoltaiczne montuje się na dachu lub na gruncie z pomocą specjalnych rusztowań. Moduły solarne montowane są na nich tak, aby zapewnić im najlepszą ekspozycję na światło słoneczne, dzięki czemu mogą wydajnie produkować prąd przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Chełmie

kontakt@sunvival.pl

+48 81 475 76 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Chełm

Nasłonecznienie w Chełmie wynosi około 1100 kWh/kWp. Tak wysokie nasłonecznienie oznacza, że przydomowa instalacja fotowoltaiczna może generować dużo prądu. Przekłada się to na wysokie oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.
Aby zasilić dom w pełni z energii pochodzącej z fotowoltaika konieczne jest odpowiednie dobranie mocy systemu. Najprościej jest to zrobić za pomocą specjalnego kalkulatora na stronie Sunvival.pl. Wprowadza się do niego jedynie średnią wysokość rachunków za energię elektryczną, jakie były dotychczas płacone. Na tej podstawie kalkulator fotowoltaiczny wylicza optymalną moc instalacji. Aby zagwarantować sobie dostęp do energii elektrycznej przez całą dzień, a nie tylko, gdy świeci słońce, warto zostać Prosumentem. Pozwoli to na korzystanie z systemu upustów – możliwości pobierania z sieci energetycznej części energii, którą do niej dostarczyliśmy w słonecznych godzinach dnia.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival zapewnia najłatwiejszy sposób, na własny system solarny. Wystarczy skontaktować się z doradcą Sunvival przez telefon lub czat on-line. W ten sposób można załatwić wszystkie niezbędne formalności bez potrzeby wychodzenia z domu. Sunvival oferuje również internetowy konfigurator instalacji fotowoltaicznej, jeśli chcemy skonfigurować instalację fotowoltaiczną samodzielnie.

Doradcy Sunvival pomogą także w załatwieniu formalności w zakładzie energetycznym. Są one związane z podłączeniem systemu do sieci przesyłowej i staniem się Prosumentem – jest to ważne, gdyż w ten sposób można korzystać z upustów i pobierać za darmo energię elektryczną z sieci.

Inne formalności, w ramach, których pomogą doradcy klienta, to te związane z dofinansowaniami. Doradcy klienta mogą pomóc w ubieganiu się o dotacje w ramach ogólnopolskiego programu Mój prąd 3.0. Dzięki dopłatom i uldze podatkowej na fotowoltaikę można obniżyć koszt instalacji o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, i w ten sposób przyspieszyć zwrot z inwestycji.
Aby długo cieszyć się zyskami z instalacji fotowoltaicznej należy ją ubezpieczyć przed zdarzeniami losowymi. W ofercie Sunvival znaleźć można ubezpieczenie od następstw 17 różnych takich wypadków m.in. gradobicia czy wyładowań atmosferycznych. Dla swoich klientów oferuje do 3 lat ubezpieczenia gratis przy zakupie instalacji solarnej.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Lubelskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów