Fotowoltaika Zachodniopomorskie

Fotowoltaika w zachodniopomorskim to strzał w 10!

Rachunki za prąd są coraz wyższe z roku na rok. Przez ostatnie lata cyklicznie podnoszone są opłaty za energię elektryczną. Wpływ na to mają nowe opłaty stałych oraz podnoszenie samych cen energii. Wzrost cen co roku wynosi przeważnie ponad 10%. Sposobem na uniknięcie podwyżek cen prądu jest produkcja energii na własne potrzeby. Za własny, wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd, nie trzeba płacić. Wielu mieszkańców zachodniopomorskiego już dawno przekonało się jak opłacalna jest fotowoltaika.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Zachodniopomorskie – to się opłaca

Nasłonecznienie w województwie Zachodniopomorskim sprzyja montażowi fotowoltaiki. Mała ilość pochmurnych dni i cieplejsze zimy sprawiają, że produkcja energii może odbywać się przez większą część roku.

Projektant przy pracy nad nową instalacją fotowoltaiczną powinien brać przede wszystkich potrzeby domowników. Roczne zapotrzebowanie na energię wyliczone np. z rachunków z prąd w połączeniu z doświadczeniem i informacjami jak wygląda dach oraz otoczenie domu pozwalają zaprojektować instalację fotowoltaiczną, która sprosta wysokim oczekiwaniom klientów. W szacunkowym określeniu jakiej wielkości fotowoltaiki potrzebuje klient wystarczy stosunkowo prosty kalkulator fotowoltaiczny umieszczony na naszej stronie.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego mogą wygodnie zamówić fotowoltaikę w prosty sposób. W Sunvival Energy to klient decyduje czy chce kupić instalację fotowoltaiczną: -przez Internet, jak w sklepie internetowym – podczas rozmowy telefonicznej z naszym Doradcą Energetycznym – podczas domowej wizyty Doradcy Energetycznego. Niezależnie od sposobu w jaki odbywa się kupno, zawsze utrzymywany jest ten sam, wysoki standard obsługi.

W Sunvival Energy klienci nie muszą przejmować się żadnymi formalnościami. Nasi doradcy zajmują się zarówno kontaktem z zakładem energetycznym w celu wymiany licznika na dwukierunkowy, jak i wypełnianiem składaniem wniosków o dopłaty dla naszych klientów. Od wielu lat współpracujemy z zakładami energetycznymi, samorządami i instytucjami państwowymi. Dzięki wysokiej jakości obsłudze, nasi klienci nie muszą martwić się formalnościami. Ta dodatkowa pomoc z naszej strony pozwala dodatkowo cieszyć się dużymi oszczędnościami na prądzie.

Fotowoltaika Zachodniopomorskie - dopłaty

Wspomniane dotacje i ulgi podatkowe są szczególnie istotne w obecnych czasach. Dopłaty bezpośrednie takie jak Mój prąd 6.0 pozwalają znacząco obniżyć koszt instalacji fotowoltaicznej. Ulga termomodernizacyjna pozwala odliczyć koszt instalacji fotowoltaicznej (maksymalnie 53 tysiące złotych) od podatku. Zwrot jest uzależniony od sposobu rozliczenia. Osoby w I progu podatkowym mogą odzyskać 12% kosztów, osoby odprowadzające podatek liniowy 19% a podatnicy z II progu podatkowego odzyskają aż 32%. Tak czy inaczej jest to przynajmniej kilka tysięcy złotych dodatkowego zwrotu z podatku.

Ubezpieczenie fotowoltaiki

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, o którą warto dbać. Wysokiej jakości komponenty i odpowiedni montaż znacząco wpływają na długowieczność instalacji. W Sunvival Energy wiemy jednak, że zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Dlatego każda nasza instalacja fotowoltaiczna jest ubezpieczona. Ubezpieczenie obejmuje 17 zdarzeń losowych, w tym również przepięciem elektryczne wywołane przez uderzenie pioruna, kradzież oraz dewastację. Tak ubezpieczona fotowoltaika pozwala spać spokojnie.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN