Fotowoltaika Lubuskie

Fotowoltaika w Lubuskim to strzał w 10!

Energia elektryczna w lubuskim jest z roku na rok coraz droższa. Nie trzeba się tym jednakże martwić – można zainwestować we własną instalację fotowoltaiczną, która produkuje darmowy prąd ze słońca i pozwala na bezproblemowe zasilenie domu.

Przydomowa mikroinstalacja fotowoltaiczna montowana jest na dachu domu lub terenie go otaczającym. Moduły fotowoltaiczne montuje się na specjalnych rusztowaniach, które zoptymalizowane są pod kątem ekspozycji paneli solarnych na słońce. Gwarantuje to wydajną całoroczną pracę systemu.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Lubuskie

Nasłonecznienie w województwie Lubuskim jest stosunkowo wysokie i wynosi ok. 1000 kWh/kWp. Pozwala to instalacji fotowoltaicznej na produkcję dużej ilości darmowej energii elektrycznej, co przekłada się na spore oszczędności w opłatach za prąd.
Do obliczenia zapotrzebowania na prąd wykorzystać można kalkulator fotowoltaiczny na stronie Sunvival. Wprowadzić do niego wystarczy średnią wysokość rachunków za prąd, które płacimy, a system, w oparciu o te dane, wylicza optymalną moc instalacji fotowoltaicznej. Pozwala to na stu procentowe zaspokojenie domowego zapotrzebowania na energię elektryczną. Trzeba oczywiście zostać Prosumentem – daje to dostęp do tzw. systemu upustów, czyli możliwości „magazynowania” energii elektrycznej w sieci przesyłowej, jak opisaliśmy w tekście o net meteringu.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Najwygodniejsza oferta instalacji fotowoltaicznej jest do znalezienia w Sunvival. Wszystko załatwić można zdalnie, bez ruszania się z domu. Wystarczy skontaktować się z doradcą z firmy Sunvival, aby umówić się na czat przez Internet lub telefon. Jeśli chcemy skonfigurować wszystko samodzielnie sięgnąć można również po konfigurator on-line, aby skonfigurować wszystko w instalacji fotowoltaicznej samodzielnie.
Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival
W załatwieniu niezbędnych formalności w zakładzie energetycznym również pomóc mogą doradcy klienta Sunvival. Jest to niezbędne, aby podłączyć przydomową instalację fotowoltaiczną do sieci przesyłowej, zostać prosumentem i korzystać z systemu upustów, o którym wspomniano już wyżej.
Doradcy klienta są pomocni również w zakresie uzyskiwania dofinansowań np. z programu Mój Prąd czy też w korzystaniu z ulgi termomodernizacyjnej na fotowoltaikę. Pozwala to na zredukowanie kosztów instalacji fotowoltaicznej o kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, co przyspiesza zwrot inwestycji.
Aby zagwarantować bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej należy ją ubezpieczyć. Sunvival oferuje ubezpieczenie przed 17 różnymi zdarzeniami losowymi , w tym wyładowaniami atmosferycznymi czy gradobiciem. Swoim klientom firma oferuje do trzech lat ubezpieczenia gratis, przy nowym montażu fotowoltaika.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN