Fotowoltaika Opolskie

Fotowoltaika w opolskim to strzał w 10!

Mieszkasz w województwie opolskim i szukasz alternatywy w dostawie prądu z powodu stale rosnących rachunków? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – zainwestuj w fotowoltaikę! Energia elektryczna wytworzona przez instalację fotowoltaiczną jest darmowa i ekologiczna, ponieważ korzysta z odnawialnego źródła energii jakim jest Słońce.

Popularność „Zielonej Energii” w województwie opolskim rośnie z roku na rok, a liczba zainstalowanych paneli słonecznych w ostatnich latach wzrosła kilkukrotnie. Dzieje się tak z powodu dużej presji na cięcie kosztów, wzrostu świadomości ekologicznej oraz licznych dofinansowań i ulgi na fotowoltaikę.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Opolskie – to się opłaca!

Nasłonecznienie w Opolu i okolicach oscyluje w okolicach 1000 kWh/2 i jest to wynik, który klasyfikujemy jako wystarczający, by efektywnie wykorzystywać energię solarną do produkcji prądu dla gospodarstwa domowego i nieruchomości komercyjnych.

Jednakże wysokie nasłonecznienie to tylko połowa sukcesu. Równie ważny jest wybór odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej dla potrzeb inwestora, w czym pomoże nasz kalkulator opłacalności fotowoltaiki. Po uzyskaniu wyniku, nasi doradcy uwzględnią w projekcie również bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości, kąt dachu oraz cień rzucany przez elementy zewnętrzne takie jak drzewa czy inne budynki.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Zakup fotowoltaiki w Polsce jeszcze nigdy nie był tak prosty jak dzisiaj. Sunvival Energy jako 1 firma z branży Odnawialnych Źródeł Energii na polskim rynku umożliwia Tobie zakup instalacji fotowoltaicznej przez internet. Do realizacji zamówienia potrzebujesz jedynie komputera, tableta lub smartfona.

A nasi doradcy nie tylko pomogą w doborze idealnego projektu i instalacji fotowoltaicznej – załatwią również wszelkie sprawy formalne związane z przyłączeniem instalacji do publicznej sieci energetycznej oraz pomogą z wyborem odpowiedniego dofinansowania lub ulgi na panele słoneczne.
Jesteś oszczędny? Skorzystaj z państwowego systemu dopłat Mój Prąd do fotowoltaiki, który obejmuje wszystkie osoby fizyczne po podłączeniu instalacji PV do sieci energetycznej.

Dla Sunvival Energy niezwykle ważne jest bezpieczeństwo dlatego oferujemy Tobie do 3 lat ubezpieczenia gratis w PZU! Obejmuje ono szkody wyrządzone przez zjawiska atmosferyczne oraz kradzieże i dewastacje zestawu fotowoltaicznego.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie