Fotowoltaika Podkarpackie

Fotowoltaika na podkarpaciu to strzał w 10!

Ceny prądu nie przestają rosnąć. Nic nie wskazuje, aby trend ten miał się w najbliższym czasie zmienić, więc dobrze jest zaopatrzyć się we własne źródło prądu. Najlepszym rozwiązaniem jest montaż ekologicznej instalacji fotowoltaicznej. W ten sposób można uniezależnić się od zewnętrznych dostaw prądu.

Montaż dachowego lub gruntowego systemu solarnego pozwala produkować darmowy prąd przez cały rok. Jeśli dobrze dopasujemy moc tej instalacji, to możliwe jest stu procentowe pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną naszego gospodarstwa domowego i redukcja rachunków za prąd niemalże do zera!

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 17 859 80 48
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Podkarpacie

Nasłonecznienie na terenie województwa podkarpackiego wynosi ok. 1100 kWh/kWp. To doskonałe warunki do pracy instalacji fotowoltaicznej, które gwarantują jej wydajne działanie. Daje nam to gwarancję oszczędności na rachunkach za prąd.
Dobrać moc instalacji fotowoltaicznej można najlepiej korzystając z kalkulatora znajdującego się na naszej stronie. Wystarczy wprowadzić w odpowiednie miejsce ile płacimy obecnie za prąd, a system automatycznie wyliczy optymalną moc instalacji fotowoltaicznej, która pozwoli zaspokoić zapotrzebowanie na energię elektryczną w naszym domu. Pokrycie całodobowego zapotrzebowania na prąd możliwe jest dzięki staniu się Prosumentem i idącym za tym systemem upustów, którego działanie wyjaśniamy tutaj.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Jeśli chcemy w wygodny sposób zamówić instalację fotowoltaiczną, najlepiej skorzystać z Sunvival.pl. W naszej firmie można umówić się z doradcą na spotkanie lub zamówić instalację solarną nie wychodząc w ogóle z domu. Nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie formalności związane z takim zamówieniem przez telefon lub czat. Można skorzystać również z konfiguratora fotowoltaicznego on-line, więc można wszystko zrobić przez Internet.

Podłączenie fotowoltaiki do sieci energetycznej, aby móc korzystać z upustów i stać się Prosumentem, nie jest w ogóle problemem, dzięki pomocy doradców Sunvival. Pomagają oni załatwić wszystkie formalności w zakładzie energetycznym.

Jeśli mieszkasz na Podkarpaciu i chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne, ale przeraża Cię koszt takiej inwestycji, to nie musisz się martwić. Dzięki ogólnopolskim programom dopłat, takim jak Mój Prąd 2021 czy uldze termomodernizacyjnej, można ulżyć portfelowi i uzyskać zwrot nawet do 50% wartości inwestycji w fotowoltaikę. Uzyskanie dodatkowych kilku lub kilkunastu tysięcy złotych przyspiesza zwrot inwestycji.

System fotowoltaiczny jest bardzo odporny i niezawodny, dzięki dbałości o detale instalatorów Sunvival. Jednakże warto brać pod uwagę ubezpieczenie systemu PV przed zjawiskami losowymi. Kupując instalację w naszej firmie można otrzymać do 3 lat ubezpieczenia gratis. Obejmuje ono 17 zjawisk losowych, takich jak gradobicie czy władowania atmosferyczne. Instalacja jest również ubezpieczona od kradzieży i dewastacji.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN