Fotowoltaika Śląskie

Fotowoltaika na Śląsku to strzał w 10!

Mieszkasz w którymś ze śląskich miast i szukasz oszczędności w płatnościach w rachunkach za prąd? Naszym rozwiązaniem dla osób oszczędnych i dbających o środowisko jest fotowoltaika. Własny prąd wytworzony przez domową instalację fotowoltaiczną umożliwia redukcję rachunku za energię elektryczną prawie do zera.

Popularność fotowoltaiki na Śląsku rośnie z roku na rok, wielokrotnie zwiększając udział zielonej, odnawialnej energii na regionalnym i ogólnokrajowym rynku energetycznym. Szacuje się, że potencjalnie prąd pozyskany dzięki alternatywnym źródłom energii, np. poprzez panele słoneczne mógłby zaspokoić aż 90% obecnych potrzeb konsumenckich w naszym kraju.

Oferujemy profesjonalny montaż niezawodnych instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa śląskiego.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Śląsk – to się opłaca

Nasłonecznienie na Śląsku oscyluje w okolicach 1000 – 1100 kWh/2, co sprzyja wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych w celu produkcji solarnej energii elektrycznej dla gospodarstw domowych i inwestycji komercyjnych.

Odpowiednie nasłonecznienie w naszym regionie to dopiero połowa sukcesu. Bardo ważny jest także wybór odpowiedniego zestawu fotowoltaicznego do potrzeb zasilanej nieruchomości, w czym pomoże nasz kalkulator opłacalności energii solarnej. Po pierwszych szacunkach, nasi specjaliści uwzględnią w Twoim projekcie również otoczenie nieruchomości, kąt dachu i cień rzucany przez elementy zewnętrzne – drzewa, kominy, inne instalacje lub budynki.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival na Śląsku!

Skorzystanie z możliwości pozyskania energii dzięki instalacji fotowoltaicznej na Śląsku jeszcze nigdy nie było tak wygodne jak teraz! Sunvival Energy jako pierwsza firma z branży Odnawialnych Źródeł Energii na rodzimym rynku wprowadziła sprzedaż fotowoltaiki w 100% online. Już dzisiaj możesz dobrać wielkość instalacji fotowoltaicznej, projekt, ubezpieczenie od szkód, opiekę serwisową i przede wszystkim podpisać umowę przez internet.

Doradcy techniczni Sunvival Energy są dostępni dla naszych śląskich klientów online poprzez czat umieszczony w naszym serwisie www oraz telefonicznie. Pomogą Tobie we wszystkich etapach inwestycji w domową elektrownię fotowoltaiczną.

Pamiętaj o rządowym programie dofinansowania dla fotowoltaiki – Mój Prąd 3.0! Dopłaty przysługują osobom fizycznym na zainstalowaną i podłączoną już do sieci publicznej instalację fotowoltaiczną. Przysługuje Tobie aż 5000 zł dotacji na OZE!

W województwie Śląskim obowiązują również inne dofinansowania:

Uwaga! Ulgi nie łączą się z innymi ulgami, programami i dofinansowaniami!

Nie mniej ważne jest ubezpieczenie prywatnej instalacji fotowoltaicznej. Sunvival Energy ceni sobie bezpieczeństwo, więc do umowy dodajemy Tobie do 3 lat ubezpieczenia od zdarzeń losowych i kradzieży w PZU.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów