Fotowoltaika Świętokrzyskie

Fotowoltaika w świętokrzyskim to strzał w 10!

Już więcej nie musisz martwić się podwyżkami cen prądu, ponieważ panele fotowoltaiczne zapewnią Ci darmowy prąd ze słońca. Odnawialne źródło energii w postaci paneli solarnych to tani sposób na ogrzewanie domu dzięki ekologicznemu i zdrowemu rozwiązaniu, które zapewni pozytywną energię domownikom. Fotowoltaika – czyli instalacje PV umożliwiają uzyskanie wysokich oszczędności na rachunkach za prąd w województwie świętokrzyskim.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Świętokrzyskie - miej Słońce po swojej stronie

Województwo świętokrzyskie wykazuje wysoki poziom nasłonecznienia, utrzymujący się na poziomie 1100 kWh/kWp. Zapewnia to optymalne warunki do założenia instalacji fotowoltaicznej. Dzięki kalkulatorowi fotowoltaicznemu dowiesz się, ile będą wynosić Twoje oszczędności z paneli fotowoltaicznych w świętokrzyskim i wybierzesz ofertę dopasowaną do potrzeb.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Zestaw fotowoltaiczny - ekologiczne źródło energii, które zapewni Ci ciepło domowego ogniska

Zakup zestawu fotowoltaicznego – czyli paneli solarnych i falownika to nic trudnego. Wystarczy, że skorzystasz z formularza lub skontaktujesz się z doradcą. Doradca Sunvival Energy przekaże Ci najważniejsze informacje na temat paneli PV i systemów fotowoltaicznych podczas rozmowy i załatwi za Ciebie wszystkie formalności. Nie będziesz musiał zajmować się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego – zrobimy to za Ciebie.

Panele fotowoltaiczne to możliwość korzystania z najbardziej ekologicznego źródła energii na świecie. Kupując panele fotowoltaiczne zyskasz dodatkowe oszczędności dzięki zwrotowi do 50% wartości instalacji PV, który uzyskasz podejmując współpracę z nami korzystając z programu dofinansowań „Mój Prąd„. Kilka lub kilkanaście tysięcy złotych zwrotu pozwoli Ci na wydać te pieniądze na wymarzone wakacje.

Panele fotowoltaiczne charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Jeśli ubezpieczysz się u nas, zyskasz do 3 lat ubezpieczenia gratis, które obejmuje 17 zjawisk losowych od gradobicia aż po wyładowania atmosferyczne, kradzież i dewastację instalacji fotowoltaicznej.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W świętokrzyskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 3.3 kWp Piekoszów
Instalacja fotowoltaiczna 3.3 kWp Piekoszów Piekoszów

Sunvival w Twoim mieście