Fotowoltaika Podlaskie

Fotowoltaika na Podlasiu to strzał w 10!

Rachunki za prąd na Podlasiu są coraz wyższe i nic nie wskazuje, aby miało się to niebawem zmienić. Jeśli chcesz, aby przestało Cię to martwić zainwestuj już teraz we własne źródło energii elektrycznej – mikroinstalację fotowoltaiczną.

Przydomowe systemy solarne instalowane są na ogół na dachu domu lub też na otaczającym go terenie. Wykorzystuje się w tym celu specjalne rusztowania. Mają one za zadanie nie tylko utrzymać stabilnie moduły fotowoltaiczne na miejscu, ale także zapewnić im najlepszą możliwą ekspozycję na światło słoneczne, dzięki czemu będą wydajnie produkować prąd przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 85 733 91 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Podlaskie

Nasłonecznienie na Podlasiu jest dosyć wysokie – przy około 1100 kWh/kWp instalacja fotowoltaiczna jest w stanie produkować dosyć dużo prądu, co pozwala sporo zaoszczędzić, gdy przychodzi do płacenia rachunków za energię elektryczną.
Jeśli chcemy zasilać nasz dom w pełni z energii słonecznej i zredukować rachunki za prąd do minimum, musimy odpowiednio dobrać moc instalacji fotowoltaicznej. Do tego potrzebna jest nam tylko średnia kwota rachunków za prąd, jakie dotychczas płacimy. Kalkulator, który znaleźć możemy na stronie Sunvival.pl, na podstawie tej kwoty jest w stanie obliczyć moc systemu solarnego, która wystarczy do zaspokojenia w stu procentach naszych potrzeb. W zaspokojeniu całodziennego zapotrzebowania na prąd kluczowe jest też stanie się Prosumentem, tj. producentem i konsumentem energii naraz. Pozwala to korzystać z systemu upustów, opisanego szerzej w artykule o net meteringu.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Jeśli jesteśmy zdecydowani na inwestycję w fotowoltaika, to najprościej jest skontaktować się z doradcą klienta Sunvival. Umówi się on na rozmowę telefoniczną lub czat on-line, aby ustalić wszystkie szczegóły i załatwić niezbędne formalności bez potrzeby wychodzenia z domu. Sunvival oferuje również internetowy konfigurator instalacji fotowoltaicznej, jeśli chcemy samodzielnie ustalić wszystkie szczegóły i zamówić instalację fotowoltaiczną on-line.

Doradcy klienta Sunvival mogą pomóc także w załatwieniu formalności związanych z podłączeniem systemu fotowoltaicznego do sieci energetycznej. Należy w odpowiedni sposób zgłosić to do zakładu energetycznego, co jest krytyczne, aby stać się Prosumentem i móc korzystać z upustów.
Doradcy naszej firmy mogą pomóc także w formalnościach związanych z dofinansowaniami w ramach programu Mój Prąd czy rozliczeniem ulgi termomodernizacyjnej. Pozwala to na obniżenie kosztu całej instalacji o od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, co pozwala znacznie przyspieszyć zwrot instalacji.
Inwestycja w instalację fotowoltaiczną może nie zwrócić się, jeżeli moduły fotowoltaiczne ulegną uszkodzeniu. Aby przestrzec się przed tym, warto ubezpieczyć system solarny przed zdarzeniami losowymi. Sunvival oferuje ubezpieczenie od następstw 17 różnych wypadków losowych takich jak m.in. wyładowania atmosferyczne czy gradobicie. Dla swoich klientów oferuje do 3 lat ubezpieczenia gratis przy zakupie instalacji solarnej.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

W Podlaskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo Biszewo