Fotowoltaika Warmińsko Mazurskie

Fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskim to strzał w 10!

W województwie Warmińsko-Mazurskim nieubłaganie drożeje prąd. Jeśli chcemy ustrzec się od kolejnych podwyżek musimy uniezależnić się od dostaw prądu. Najprostszym sposobem na własną produkcję energii elektrycznej jest przydomowa instalacja fotowoltaiczna.
Mikroinstalacje solarne montuje się na dachu lub otaczającym dom terenie na specjalnych rusztowaniach. Zapewniają one modułom fotowoltaicznym optymalną ekspozycję na światło słoneczne. Dzięki temu instalacja może produkować prąd przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Lubelskie

W województwie Warmińsko-Mazurskim średnie nasłonecznienie wynosi około 1000 kWh/kWp. Dzięki dużemu nasłonecznieniu możliwa jest wydajna produkcja energii elektrycznej, co przekłada się na duże oszczędności na rachunkach za prąd.
Dobranie mocy instalacji fotowoltaicznej jest kluczowe, by zaspokoić w stu procentach swoje zapotrzebowanie na prąd. Jak ją najprościej dobrać? Korzystając z specjalnego kalkulatora, który znaleźć można na witrynie Sunvival. Do kalkulatora tego trzeba wprowadzić jedynie średnią kwotę, dotychczasowych opłat za prąd. Algorytm w oparciu o tą kwotę wyznacza optymalną moc instalacji fotowoltaicznej. Aby zapewnić sobie całodobowy dostęp do energii elektrycznej konieczne jest też zostanie Prosumentem. Pozwala to na skorzystanie z systemu upustów, dzięki temu na przykład w nocy można pobrać z sieci część prądu, który wcześniej wprowadzono do niej w godzinach, gdy świeciło słońce.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival pozwala nie tylko wygodnie wyliczyć optymalną moc instalacji fotowoltaicznej, ale także łatwo ją zamówić. Doradcy klienta mogą umówić się na internetowy czat lub telefon, przez który można załatwić wszystkie niezbędne formalności. Sunvival oferuje także konfiguratora on-line, w którym można ustawić wszystko samodzielnie.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej w Katowicach i woj śląskim

Doradcy klienta Sunvival pomogą również we wszystkich formalnościach związanych z zastaniem Prosumentem i z podłączeniem systemu do sieci energetycznej. Pozwala to na korzystanie z systemu upustów, określane jako net metering.
Podobną pomoc Sunvival oferuje w ramach załatwiania wszystkich formalności związanych z korzystaniem z programów dofinansowań – na przykład w programie Mój Prąd 2021 – czy też z ulgi termomodernizacyjnej. Pozwala to zredukować koszt inwestycji o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, co pozwala na szybszy zwrot z instalacji fotowoltaicznej.
Aby bez stresu czekać na zwrot z inwestycji warto również pomyśleć o ubezpieczeniu systemu fotowoltaicznego. Pozwala ono zabezpieczyć się przed skutkami zdarzeń losowych, takich jak wyładowania atmosferyczne czy gradobicie. Sunvival oferuje do 3 lat gratisowego ubezpieczenia przed 17 różnymi zdarzeniami losowymi, mogącymi uszkodzić instalację fotowoltaiczną.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

W Warmińsko Mazurskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo Trutnowo, Polska