Fotowoltaika Wielkopolskie

Fotowoltaika w wielkopolskim to strzał w 10!

Rosnące ceny prądu z roku na rok są coraz bardziej dotkliwe. Doskonałym wyjściem jest więc montaż ekologicznych i ekonomicznych paneli fotowoltaicznych. W ten sposób można produkować prąd na własne potrzeby i stać się w dużej części niezależnym od sieci energetycznej.

Montaż fotowoltaki na dachu domu lub w ogródku – z zastosowaniem specjalnego rusztowania – pozwala samodzielnie produkować prąd i przez to oszczędzać. Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna produkuje w ciągu roku wystarczająco dużo energii, żeby w 100% pokryć zapotrzebowanie domowników na prąd.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 61 635 03 00
PON. - PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Wielkopolskie

Nasłonecznienie w województwie wielkopolskim wynosi około 1100 kWh/kWp. Daje to bardzo dobre warunki do produkcji prądu przez instalacje fotowoltaiczne. Duże nasłonecznienie to gwarancja większych oszczędności.

Aby dobrać odpowiednią ilość paneli fotowoltaicznych warto skorzystać z kalkulatora fotowoltaicznego który znajduje się na naszej stronie. Po wpisaniu kwoty dotychczasowych rachunków za energię elektryczną, kalkulator automatycznie dobierze najbardziej optymalną wielkość instalacji fotowoltaicznej. Dobrana fotowoltaika powinna w 100% pokryć zapotrzebowanie na prąd dzięki systemowi upustów o którym piszemy więcej tutaj.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Fotowoltaikę można teraz szybko zamówić przez internet. Wygodna aplikacja pozwala wybrać najlepiej dopasowaną wielkośći instalacji fotowoltaicznej, dopasowaną do potrzeb domowników. Cały proces zakupu, finansowania, wyboru kredyty oraz formalności związanych z wymianą licznika na dwukierunkowy, mozna przejść online, przez telefon lub czat internetowy.

Doradcy energetyczni w województwie wielkopolskim pomagają w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z przyłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci, oraz wymianą licznika na dwukierunkowy.

Decydując się na panele fotowoltaiczne warto zwrócić uwagę na obowiązujące ulgi i dopłaty, np. Mój prąd. W całym kraju można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej na fotowoltaikę. Pozwala to odliczyć koszt instalacji od podatku dochodowego. W ten sposób 17%, 19% lub nawet 32% kosztów może wrócić do kieszeni inwestora.

W ofercie Sunvival warto zwrócić uwagę na darmowe ubezpieczenie w pakietach Profit i Flexi. Ubezpieczenie obejmuje aż 17 zjawisk losowych oraz dewastację i kradzież.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

W wielkopolskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 4.5 kWp Witaszyce
Instalacja fotowoltaiczna 4.5 kWp Witaszyce Witaszyce